Sponsor onze club met je online aankopen via Sponsorkliks!

Links Contact
Groepen

* Ivm beschikbaarheid sporthal starten de lessen in de periode van 05-11-2021 t/m 01-04-2022 een half uur eerder.

Dag Tijd Locatie Trainster

Dinsdag

18.00-19.00

Oss - Basic-Fit

Veerle

Dinsdag

19.00-20.00

Oss - Basic-Fit

Veerle

Dag Tijd Locatie Trainster

Maandag

18.00-19.00

Ravenstein - Hoge Graaf

Josina

Maandag

19.00-20.00

Ravenstein - Hoge Graaf

Josina

Dag Tijd Locatie Trainster

Dinsdag

17.30-18.30

Berghem - Zuiderlicht

Amber

Dinsdag

18.30-19.30

Berghem - Zuiderlicht

Amber

Zaterdag

09.00-10.00

Berghem - Zuiderlicht

Josina

Zaterdag

10.00-11.00

Berghem - Zuiderlicht

Josina

Zaterdag

11.00-12.00

Berghem - Zuiderlicht

Josina

Dag Tijd Locatie Trainster

Vrijdag

17.30-18.30*

Schaijk - De Eeght

Davina - Edith

Vrijdag

18.30-19.30*

Schaijk - De Eeght

Amber

Vrijdag

19.30-20.30*

Schaijk - De Eeght

Amber

Dag Tijd Locatie Trainster

Woensdag

17.15-18.15

Zeeland - De Hekel

Josina

Woensdag

18.15-19.15

Zeeland - De Hekel

Josina

Zaterdag

09.00-10.00

Oss - Basic-Fit

Tessa

Zaterdag

10.00-11.00

Oss - Basic-Fit

Tessa

Zaterdag

11.00-12.00

Oss - Basic-Fit

Tessa

Wij hebben verschillende basisgroepen voor meisjes die graag willen turnen. Je kunt vanaf 4 jaar bij ons turnen.

Basis

Wedstrijdgroep 1 - Instap (2013-2014-2015)

Wedstrijdgroep 2 - Pupil (2010-2011-2012)

Maandag

Vrijdag

Wedstrijdgroep 3 - Jeugd en Junior (2007-2008-2009)

Wedstrijdgroep 4 - Junior en Senior (2006 en ouder)

Tijd Locatie Trainster

18.00-20.00

Oss - Basic-Fit

Mariska

Dag Tijd Locatie Trainster

Woensdag

18.00-19.30

Oss - Basic-Fit

Anne

18.00-20.30

Oss - Basic-Fit

Mariska

Dag Tijd Locatie Trainster

Maandag

18.00-20.00

Oss - Basic-Fit

Charlotte

Donderdag

18.30-21.00

Oss - Basic-Fit

Charlotte

Dag Tijd Locatie Train(st)er

Maandag

19.30-21.30

Oss - Basic-Fit

Janneke

Woensdag

19.00-21.30

Oss - Basic-Fit

Rob

Dag

Vrijdag

18.00-20.00

Oss - Basic-Fit

Anne

Selectie